Літні зустрічі в дитячій бібліотеці.

2015-06-04

/Files/images/IMG_1206.jpg

Районна бібліотека для дітей в цьому році продовжила роботу за програмою літніх читань «Канікули! Канікули! Нам сумувати ніколи!»

/Files/images/IMG_1205.jpgЗа традицією, на початку літа, в районну дитячу бібліотеку завітали учні молодших класів на зустріч з книгою та казкою. 4 червня працівники бібліотеки провели екскурсію-презентацію бібліотеки «Відкрий свою Читалію». Малюки познайомились з бібліотекою, з бібліотечними працівни- ками. Діти дізналися, як розташовані книги на полицях, що таке формуляр читача, які правила користування бібліотекою.

/Files/images/IMG_1204.jpg Разом з бібліотекарями юні читачі мандрували книжковим королів- ством , знайомились зі світом казок та пригод, залюбки приймали участь у веселому конкурсі-вікторині «Книжкова посмішка літа».

Всім було цікаво та весело. Тож діти пообіцяли приходити сюди знову і знову. Районна бібліотека працює все літо ( і не тільки літо) і пропонує цікаві екскурсії, літературні ігри, вікторини. Сюди можна приходити, спіл- куватися з друзями, читати цікаві книги, малювати, гратися, полистати журнали, познайомитися з книжковими новинками./Files/images/IMG_1201.jpg

В нашій бібліотеці на всіх бажаючих чекають комп ютерні та інтелектуальні ігри, веселі змагання.

Тож попереду – нові зустрічі в бібліотеці!

/Files/images/IMG_1198.jpg

/Files/images/IMG_1195.jpg