Формування бібліотечних фондів у сучасних умовах

2015-04-07

/Files/photogallery/IMG_0937.jpg

7 квітня для працівників сільських бібліотек району проведено семінар «Стратегія формування бібліотечних фондів у сучасних умовах».

/Files/images/IMG_0934.jpg

Завідуюча відділом комплектуванням бібліотекар І категорії Жабокрик Т.М.

/Files/photogallery/IMG_0948.jpg

виступила з доповіддю «Законодавчі та нормативні документи у сфері бібліотечної справи», продовженням її виступу стала консультація «Формування бібліотечного фонду» ,

/Files/photogallery/IMG_0951.jpg

яку провела бібліотекар І категорії відділу комплектування Балко К.П.. Ними проведено практичне заняття «Загальні правила складання бібліографічного опису».

Бібліограф- краєзнавець І категорії Катічева М.І. дала консультацію «Організація, збереження та використання краєзнавчого фонду сільської бібліотеки».

/Files/photogallery/IMG_0954.jpg

Про особливості розстановки фонду дитячої літератури розповіла завідуюча РДБ Джула Л.В. та бібліотекар Іванівської ДБ Приліпко О.В..

/Files/images/IMG_0959.jpg

Бібліотекар Байківської СБ Пиндик Ю.М. поділилася досвідом «Робота з бібліотечним фондом в сільській бібліотеці».

Методист Данилюк Н.І. провела огляд «Бібліошпаргалки № 14» «Бібліотечний мерчендайзинг» та презентувала «Електронну систему моніторингу базової мережі публічних бібліотек України».

/Files/photogallery/IMG_0966.jpg/Files/photogallery/IMG_0971.jpg/Files/photogallery/IMG_0939.jpg/Files/images/IMG_0956.jpg