Читанню - УРА! Радіє дітвора!

2015-04-01

/Files/images/IMG_0863.JPG

/Files/images/IMG_0913.JPG

Під таким гаслом з 23 по 29 березня 2015 року в Калинівській районній бібліотеці для дітей проходив Тиждень дитячого читання. За багаторічною традицією в нашій бібліотеці, як і у всіх дитячих бібліотеках України,під час весняних канікул організовуються свята Книги, проходять пізнавально-розважальні заходи, що сприяють розширенню та поглибленню знань, розвитку інформаційної культури .

В цьому році кожен день Тижня дитячого читання, який підготували завідуюча районною дитячою бібліотекою ДжулаЛ.В, бібліотекар Козловська Т. М. , бібліотекар I категорії Сірак Л.М. був насичений захоплюючими подіями, що відкривали нашим користувачам нові враження.

Всі бажаючі мали можливість розширити коло своїх знайомств з ровесниками завдяки ІНТЕРНЕТ-мережі, під час Скайп-спілкування «Скільки в світі книг – стільки друзів є нових».

Дітей зацікавила література, представлена на книжковій виставці «Острів книголюбів». Кожен міг вибрати літературу собі до вподоби, ніхто не пішов додому без улюбленої книги.

Наші маленькі друзі побували на інформ-круїзі

«В нас хороша новина: вже прийшла до нас весна» - за матеріалами народних звичаїв. Діти з задоволенням відгадували загадки, мандрували повноводними ручаями народних вірувань, з життєдайних джерел черпали народну мудрість.

Найменшим користувачам, учням молодших класів сподобалась література на книжковій виставці-забаві «Весела карусель». На них чекали цікаві віршики, казкові пригоди. Недарма кажуть, що казки живуть в кожній людині . Казки супроводжують нас все життя, вчать нас мріяти, вірити в чудеса, пізнавати світ добра і зла. А початок свій беруть з дитинства.

В один із днів Тижня дитячого читання наші юні книголюби

побували на ярмарку газетно-журнальних статей «Мандруємо планетою з журналом та газетою». Бібліотечний ярмарок видався на славу - тому що районна бібліотека для дітей має дуже гарний фонд періодичних видань . В цьому році, як і в минулих роках, бібліотека щомісячно отримує 90 назв дитячих періодичних видань для різних вікових груп . То ж є з чого вибирати!

Завдяки бібліоакції «Запроси в бібліотеку друзів» постійні користувачі нашої бібліотеки приходили з товаришами, які з різних причин не відвідували бібліотеку. Вони завітали до нас та повернули книги, строк користування якими закінчився.

Юні художники, любителі малювання, взяли участь в конкурсі малюнків «Бібліотеці в подарунок ми малюємо малюнок». Переможцем конкурсу,звісно ж, стала дружба.

А закінчився Тиждень дитячого читання святом Книги – посвятою в читачі учнів перших класів Калинівської ЗОШ № 1

«На книжкових вітрилах – до здійснення мрій!». Це було веселе,гамірне дійство з конкурсами, загадками, піснями, вікторинами , переглядами мультфільмів та мультимедійних презентацій про бібліотеку, про книгу.

Цьогорічний Тиждень дитячого читання приніс дітям багато позитивних вражень, додав знань, а бібліотеці – нових користувачів
/Files/images/IMG_2690.JPG