«Максим Рильський – вірний лицар рідної мови»-

2015-03-16

/Files/images/clip2.jpg

під такою назвою в Калинівській районній бібліотеці для дітей було проведено голосні читання поезії Максима Тадейовича Рильського – одного з найвідоміших українських поетів XX століття, 120-річчя від дня народження якого ми відзначаємо 19 березня.

Поезія Максима Рильського і заспокоює, і примушує замислитися про вічне, й одночасно надихає на творчі звершення. Як мовиться у поета:

«У щастя людського два рівних є крила:

Троянди й виноград, красиве і корисне...»

Саме цим його поезія і подобається читачам. А ще приваблює своєю безмежною любов’ю і повагою до людини, до праці, до рідної землі, вірою в те, що, незважаючи на всі перешкоди, зміни на краще таки відбудуться.

В районній бібліотеці для дітей було влаштовано перегляд літератури, на якому пропонувалось ознайомитись з книгами про життя та творчість поета. Література, представлена на перегляді, зацікавила не тільки читців поезії, а й багатьох юних читачів та організаторів дитячого читання, батьків та педагогів - відвідувачів та користувачів нашої бібліотеки.