14 БЕРЕЗНЯ 71 – а річниці визволення Калинівки

2015-03-13

/Files/images/IMG_0718.jpg

Сьогодні ми відзначаємо 71- у річницю визволення Калинівки та Калинівського району від фашистських загарбників. Велика Вітчизняна війна – ці слова болем відгукуються в серцях співвітчизників. На заході були присутніми ветерани, представники держаної адміністрації, бібліотекарі Калинівської ЦРБ, вчителі та учні ЗОШ №1 та школи – ліцею № 2, представники військкомату та учасники АТО.

У всіх представлених виставкових книгах розповідається про визволення України від німецько – фашистських загарбників, йдеться про бойові дії на фронті, внесок у визволення Вінничинии народних месників та підпільників, розповідається про подвиг героїв, безчинства окупантів. Ми завжди пам’ятаємо, ціну яку заплатили наші батьки і діди за перемогу. Перемогу здобували разом українці, росіяни, білоруси і інші народи колишнього Радянського союзу. Щоб висвітлити події сьогодення в бібліотеці оформлена постійно діюча виставка ,,Україна більша за життя”. На виставці зібрані матеріали про героїв – земляків, які загинули за єдину Україну .

Слава Україні!

/Files/photogallery/IMG_0705.jpg