«Безсмертя вашої слави пламеніє у вічних вогнях»

2021-05-06

/Files/images/01042016/IMG_3766.JPG

Велика Вітчизняна війна… Страшна війна ХХ століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині в Україні. Воїни – переможці проявили чудеса героїзму, стійкості, мужності,билися за кожний клаптик рідної землі, вистояли і перемогли. Для України ціна тієї перемоги жахлива – мільйони людських життів. Щоб висвітлити подвиг українського народу у роки Великої Вітчизняної війни, 6 травня в читальному залі Публічної бібліотеки Калинівської міської ради для студентів Університету третього віку, читачів, була проведена година мужності під назвою «Безсмертя вашої слави пламеніє у вічних вогнях», ведучими якої були провідний бібліотекар читального залу Поліщук Інна та завідувач відділенням денного перебування територіального центрау надання соцальних послуг в м. Калинівка Шелест Оксана.

Перший заступник Калинівського міського голови Господарець Микола Вікторович, привітав ветеранів з Днем Пам’яті та примирення та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та вручив Подяки за мужність героїзм та відвагу, проявлені в роки Другої світової війни.

На зустріч була запрошена очевидиця і учасниця війни, Всеволодова Надія Сазонівна. Присутні активно спілкувались з людиною, яка на власні очі бачила і на собі відчула усі страхіття Великої Вітчизняної війни. У своїй розповіді вона щиро поділилась спогадами про дитинство та юність, розповіла про жахи війни.

Запрошені мали змогу разом з художнім керівником Центру культури та дозвілля Борецьким Володимиром Максимовичом, згадати пісні військових років, адже вони передають весь трагізм часу, оспівують героїзм українського народу, мужність воїнів, їхню любов до Батьківщини.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять тих, хто звеличив нашу землю. Тих, завдяки кому наше життя зігріте сонячним сяйвом і безхмарною, мирною блакиттю небес.

Головне наше завдання – віддати данину шани героям війни. І тим, хто захищав Батьківщину десятки років тому і тим, хто боронить її сьогодні.

Від голови ради інвалідів Антонюк Галини Іванівни та голови ради ветеранів Пухтіцького Миколи Володировича прозвучала подяка всім присутнім, особлива подяка нашим бойовим товаришам – здоров’я їм та великий уклін.

На завершення поети Калинівщини Катічева Марія Іванівна та Рибаченко Володимир Стеапанович поділились з присутніми зворушливими авторськими віршами, які були присвячені цій даті.

Книжкова виставка «В серцях і книгах про війну» додала зустрічі необхідної завершеності та інформативності.

Великий подвиг захисників і визволителів нашої держави на завжди збережеться в пам’яті народу. Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у священній війні, хто віддав своє життя в ім’я миру і спокою, недоживши до сьогоднішніх днів.

Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто підняв з руїн і відродив рідний край.

Подвиг Ваш – безсмертний

Пам'ять про Вас – неилінна

Вдячність народу – безмежна.

/Files/images/01042016/IMG_3766.JPG

/Files/images/01042016/IMG_3704.JPG