"Мова-це зв'язок століть,це поступ у майбутнє"

2020-11-09

/Files/images/081216/124603648o.jpg

/Files/images/081216/123719592_n.jpg

/Files/images/081216/123909847_n.jpg

9 листопада - День української писемності та мови. Мова є неоціненним скарбом нашої держави України. Історія не знає жодного народу, який би не користувався мовою, не спілкувався нею. З розвитком суспільства розвивається і мова, і її словесний запас. Мова-це великий дар природи. У світі існує близько трьох тисяч мов. І у кожного народу вона своя. І серед них ніби запашна квітка в чудовому букеті-українська мова. Її багатство, її краса, витонченість і мелодійність визнано у світі. У відділі абонемент ви буде ознайомлені з сторінкою мовознавства "Мова-це зв'язок століть, це поступ у майбутнє" В читальному залі діє виставка "Квітни, мово, зірниця слова", юнацький сектор підготував виставку "О мово рідна, золота колиска". У 1928році в Парижі на Міжнародному конгресі мов українська мова зайняла третє місце (після французської та перської). Отож, пам'ятаймо: ми-громадяни України, українці. Усі-діти України, тому й маємо знати українську мову,вільно володіти нею, спілкуватися вдома, на роботі, на дозвіллі, в дорозі. Це честь наша і обов'язок, показник нашої свідомості і культури. Отже, запрошуємо всіх шанувальників української мови до Калинівської центральної районної бібліотеки для ознайомлення, де представлена література про сторінки історії та розвитку української мови,культуру української мови, навчальні посібники з української мови, посібники з ділового та професійного спілкування. Приємного всім читання, пізнання та вдосконалення!