"От, де люди, наша слава - козаччина"

2020-10-12

/Files/images/020120/121320456_768354007276016_240235877384153676_o.jpg

"От, де люди, наша слава - козаччина" Історія кожного народу містить періоди, які є вирішальними й доленосними у його житті та розвитку. Для України переломною добою стала Хмельниччина, або точніше Національно-визвольна війна середини 17століття. Саме вона кардинально змінила історичну долю українського народу, започаткувавши якісно новий етап його буття-етап боротьби за побудову та збереження національної держави. А Українська козацько-гетьманська держава стала своєрідним символом"золотого віку" України. На героїзмі козацької доби виховувалося не одне покоління українських патріотів. А в день свята святої Покрови Пресвятої Богородиці, яке було великим святом для козаків, з 1999 року, згідно Указу Президента України 14 -го жовтня відзначається День українського козацтва. Максим Рильський писав:" Хто не пам'ятає свого минулого,той не вартий свого майбутнього".

Отож, пропонуємо до вашої уваги цікаву літературу на книжковій виставці, присвячену Дню українського козацтва " От, де люди, наша слава-козаччина", яка організована у відділі абонементу Калинівської центральної районної бібліотеки. Пропонуємо до вашої уваґи цікаві сторінки історії, життя, та побуту українського козацтва. А також особливо цікавими є сторінки книг художньої літератури про події козацької доби, героями яких у безлічі літературних творів стали володарі гетьманської булави, звитяжні запорожці та славнії лицарі українського козацтва. Отже, у вільний час читаємо, пізнаємо, відпочиваємо. А ми з радістю чекаємо всіх бажаючих у відділі абонементу Калинівської центральної районної бібліотеки.

Бажаємо всім приємного читання,цікавого пізнання та чудового відпочинку з книгою!