«І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України».

2020-02-20

/Files/images/020120/5.jpg

Маємо пам’ятати своїх Героїв!

Саме такою була основна думка, яку висловлювали присутні під час засідання «круглого столу», присвяченого вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

20 лютого в Калинівській центральній районній бібліотеці відбувся круглий стіл «І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України». Присутнім був начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Микола Трохименко, безпосередні учасники Революції Гідності, вчителі ЗОШ міста Калинівки, громадськість та молодь.

Ще за часів подій Майдану українські митці працювали над створенням тематичних літературних творів, аби жодна година важливого періоду в житті України не залишилася забутою. Тож вже після 20 лютого почали виходити в світ нові книги про Євромайдан, серед яких – спогади, документи, збірники поезій, фотоальбоми.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, делегували представників від зібрання для покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

Розпочинаючи засідання, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Микола Трохименко сказав: «Боротьба за право жити у справді європейській країні розпочалася саме на Майдані. Ми пам’ятаємо подвиг Героїв Небесної Сотні»

Про події на Майдані, власні враження та пережиті емоції розповідали Володимир Павлюк, Надія Бережнюк, Віра Варварська, Борис Гнатюк, Євгенія Яглінська, Олександр Ковальчук та інші.

До обговорення долучились вчителі історії навчальних закладів та молодь.

Події листопада 2013 – лютого 2014 року змінили хід історії нашої країни. Ми схиляємо голови в пам'ять про тих Героїв, хто віддали своє життя за краще майбутнє української держави.

/Files/images/020120/4.jpg

/Files/images/020120/1.jpg

/Files/images/020120/5.jpg

/Files/images/020120/3.jpg/Files/images/020120/2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 111

Коментарi