• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • "Подвиг батьків - в спадщину нащадкам" під такою назвою відбувся захід в читальному залі Калинівської ЦРБ

"Подвиг батьків - в спадщину нащадкам" під такою назвою відбувся захід в читальному залі Калинівської ЦРБ

2017-05-04

/Files/images/may/IMG_3173.jpg

Четвертого травня, у Калинівській центральній районній бібліотеці, у читальному залі відбувся захід до 9 травня під назвою ,,Подвиг батьків – в спадщину нащадкам". Ведучими заходу були Інна Анатоліївна (бібліотекар) та Оксана Яківна (територіальний центер). Народна мудрість свідчить: «Герої живуть доти, поки про них пам’ятають». Наша з вами головна задача — зберегти в роки Другої світової пам’яті прийдешніх поколінь подвиг нашого народу у війни.

Під час заходу були запрошені гості – студенти університету третього рівня та учасники бойових дій Дідик Іван Федорович та Всеволодова Надія Сизонівна. Своїми спогадами поділилися учасники бойових дій, які на декілька хвили своїми спогадами повернулися самі та присутніх у ті важкі події. Розповіли як вони переживали ті важкі дні, як харчувалися, жили, а точніше існували, що робили і як їм хотілося додому...Дужа цікаво було спостерігати за учасниками та їх мімікою - ніби як знову в тому часі.

Також до заходу долучилися студенти інституту, які прочитали свої чудові вірші у пам’ять Другої світовій; бібліотекарі підготували фотовиставку.

Дякуємо всім присутнім, особлива подяка Вам, наші бойові товариші - здоров’я Вам та великий уклін.

/Files/images/may/IMG_3173.jpg

/Files/images/may/IMG_3168.jpg

/Files/images/may/IMG_3157.jpg

/Files/images/may/IMG_3154.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 349

Коментарi