9 квітня у Калинівській районній бібліотеці відбулася вистава " Ромео і Джульєтта"

2017-04-09

/Files/images/djultta/чит10.jpg

« Ромео і Джульєтта у гостях Калинівської ЦРБ»

9 квітня до Калинівської ЦРБ знову завітали зразковий хореографічний колектив « Молодість » Вінницького ВХПТУ №5 та хореографічний колектив « Веснянка» ВДПУ, під керівництвом Вікторії Чешківської-Бровчак , вже з іншою постановкою – мюзиклом « Ромео і Джульєтта».

А глядачами цього театрально – музичного дійства були: студенти «Університету 3-го віку» ВСПА КУ Териториального центру та військовослужбовці В/Ч 3028 , а також читачі ЦРБ та калинівчани.

Перед виставою провідний бібліотекар Інгульська О.І. привітала глядачів та усіх присутніх з народним християнським святом « Вербної неділі» та коротко ознайомила з історією і народними традиціями цього свята, після чого вона надала коротку інформацію про Калинівську ЦРБ і запросила всіх на мюзикл « Ромео і Джульєтта».

А потім глядачі та усі присутні поринули у романтичний світ кохання епохи Відродження, переданих Шекспіром у безсмертному творі « Ромео і Джульєтта» на всі віки і на всі часи. А гра юних акторів була сповнена енергійною творчою артистичністю , яка залишила у серцях глядачів згадку про прекрасний світ одного з людських почуттів – кохання. Отож , вдячні глядачі та усі присутні щиро подякували бурхливими оплесками за цікаву постанову.

На закінчення з нагоди народного християнського свята « Вербної неділі» бібліотекарі роздали усім бажаючим глядачам освячені вербові гілочки.

Працівники бібліотеки щиро вдячні зразковому хореографічному колективу « Молодість» та хореографічному колективу « Веснянка» під керівництвом Вікторії Чешківської-Бровчак за чудову виставу – мюзикл та за подарований усім глядачам гарний настрій. А також бібліотекарі вдячні всім, хто завітав і був присутній на цьому чудовому дійстві театрального мистецтва. Усім дякуємо за дружню співпрацю. До нових зустрічей!

/Files/images/djultta/чит9.jpg/Files/images/djultta/чит7.jpg/Files/images/djultta/чит5.jpg/Files/images/djultta/чит4.jpg/Files/images/djultta/чит3.jpg/Files/images/djultta/чит2.jpg/Files/images/djultta/чит12.jpg/Files/images/djultta/чит10.jpg/Files/images/djultta/чит1.jpg/Files/images/djultta/чит.jpg/Files/images/djultta/IMG_6797.JPG/Files/images/djultta/IMG_6775.JPG/Files/images/djultta/IMG_6744.JPG/Files/images/djultta/IMG_6742.JPG/Files/images/djultta/IMG_6738.JPG/Files/images/djultta/IMG_6734.JPG/Files/images/djultta/IMG_6732.JPG/Files/images/djultta/IMG_6725.JPG/Files/images/djultta/IMG_6724.JPG/Files/images/djultta/IMG_6706.JPG/Files/images/djultta/IMG_6705.JPG/Files/images/djultta/IMG_6683.JPG/Files/images/djultta/IMG_6705.JPG/Files/images/djultta/IMG_6644.JPG/Files/images/djultta/IMG_6655.JPG/Files/images/djultta/IMG_6670.JPG/Files/images/djultta/IMG_6739.JPG/Files/images/djultta/чит6.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 262

Коментарi