24 березня відбувся захід в юнацькому відділі "Жартуємо разом"

2017-03-27

Свято ,,Щедрий сміх продовжує життя”

24 березня у Калинівській центральній районній бібліотеці відбувся масовий захід під назвою ,,Щирий сміх продовжує життя”, який призначений до Дня гумору.

На захід були запрошені: учні другої школи – гімназії, військовослужбовці частини 3028, відвідувачі терцентру, бібліотекарі, працівники клубу, ЗМІ та всі бажаючі.

Свято розпочали ведучі Ковальська Діана(студентка КТТ) та Макогонюк Микола (учень 11 клас) ЗОШ №3. Сміх – один із найсильніших захисників нашого організму від негативної дії стресу, а отже – від багатьох тілесних недуг. Під час сміху в головному мозку людини виділяються гормони щастя (ендорфіни), і ми почуваємося радісно, захищеними від усяких негараздів. Той, хто любить сміятися, хто сприймає життя іронічно ніколи не захворіє на невроз.

До участі у святкуванні долучилися працівники культури Лідія та Віктор Кулакові – які поставили гумористичну сценку, також жартівливу пісню подарував Денис Крикун. Згадали ведучі і про найбільш відомих гумористів та сатириків Калинівщини: Степана Васильовича Руданського та його балади, Олега Федоровича Чорногуза та його творчість, Олексія Михайловича Бойко, Миколу Микитовича Сарахана, Світлана Крикун; також розділила наше свято солістка Оксана Патрак із піснею.

Щоб легше було жити, долайте дрібні труднощі – даруйте один одному щирі й добрі усмішки увесь рік; усмішка збагачує тих, хто її отримує і не збідніє при цьому той, хто її дарує.

Усміхайтеся! Смійтеся на здоров’я!!!

/Files/images/jart/IMG_3018.JPG

/Files/images/jart/IMG_3065.JPG