Бібліотека – книжчин дім.

2013-06-01

Бібліотека – книжчин дім.

Під такою назвою на початку червня 2013 року у районній бібліотеці для дітей було проведено ряд екскурсій для учнів 1-х класів шкіл міста. Завідуюча районною дитячою бібліотекою Джула Л. В. провела з дітьми бесіду, продемонструвала книги – великі, яскраві, різнокольорові, ознайомила з дитячими журналами, які отримує книгозбірня, а їх – 90 назв: Ангелятко, Котя, Дісней, Барбі, Барвінок, Яблунька та багато інших. Розповіла, як берегти книгу та нагадала правила гарного ставлення до книги.

Бібліотекар читальної зали Козловська Т.М. провела з дітьми цікаві ігри, познайомила маленьких читачів з чарівним та дивовижним світом казки.

Діти мали змогу записатися до бібліотеки та взяти книги додому. Всім дуже сподобалися цікаві та пізнавальні екскурсії ,

про що свідчили слова вдячності від дітей та педагогів.