• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Зустріч Козятинського місцевого центру з надання БПД (безоплатна правова допомога)

2016-08-10

/Files/images/bpd/bpd.png

Сьогодні у Калинівській ЦРБ відбулася зустріч з Козятинським місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги.

Під час зустрічі представник Козятинської БПД Олена Григорівна разом із своїми співробітниками проконсультували усіх бажаючих, що ж до робити БПД.

/Files/images/bpd/IMG_2102.jpg

Детально розповіли що таке БПД, як працює центр, яку надає допомогу і кому, хто має право на допомогу,а також хто має бажання звернутися до суду і отримати вторинну правову допомогу.

/Files/images/bpd/IMG_2103.jpg

Також повідомила, що з вересня місяця в м.Калинівка відкривається Калинівське бюро БПД Козятинського місцевого центру( за адресою вул.В.Нестерчука 39, час роботи з 8:00 до 17:00- приміщення виконавчої служби).

На зустрічі були прадставлені представники Калинівського бюро, які ж відразу взялися за роботу- а саме проконсультувавши усіх бажаючих, надавши відразу допомогу.

/Files/images/bpd/IMG_2106.jpg

/Files/images/bpd/IMG_2107.jpg

/Files/images/bpd/IMG_2110.jpg

/Files/images/bpd/IMG_2108.jpg

Планується найближчим часом започаткувати за допомогою Skype - звязку безкоштовну консультацію у бібліотеках - філіях нашого району, а саме: Черепашинецькій СБ, Комунарівській СБ, Павлівській СБ та Іванівській СБ.

По закінченню зустрічі, Калинівська районна бібліотека разом із представниками Козятинського центру БПД підписали меморандум про подальшу співпрацю.

/Files/images/bpd/IMG_2111.jpg

/Files/images/bpd/IMG_2113.jpg