День поезії "Поетичні світанки Калинівщини"

2013-03-21

21.03.2013 Калинівською ЦРБ та будинком культури було проведено день поезії "Поетичні світанки Калинівщини". Ведучими були Катічева М.І. та Крикун С.А. Першими вітання та почесні грамоти приймали талановиті читці району, переможці та призери районного та обласного конкурсу читців "Вічний шлях до Кобзаря". На свято поезії завітали майстри поетичного слова - учасники літературно-мистецького об’єднання "Калинове намисто", що діє при Калинівській ЦРБ, такожіз своїми творчими доробками ознайомили присутніх юні поети, учасники літературно-мистецького об’єднання "Первоцвіт" (керівник Катічева М.І.), що діє при юнацькому відділі Калинівської ЦРБ. Логічним закінченням заходу була презентація книжкової виставки - бібліографом центральної районної бібліотеки Петренко Д.І.