Веселкові острови дитячого світу

2016-02-16

/Files/images/15022016/IMG_3095.JPG

Бібліотеки для дітей сьогодні — це центр розвитку інтелектуальних та творчих здібностей дітей і підлітків, центри спілкування, дозвілля та релаксації.

Наші бібліотекарі, щопрацюютьздітьми, прагнутьоновитизмісттаформиспілкуваннязюнимичитачами, створитикомфортнеінформаційнесередовище, якевідповідалобрізнобічнимуподобанням (читаннязашкільноюпрограмою, читання «длядуші»). І все це з однією метою — залучити якомога більше дітей до книги, до проведення свого вільного часу в бібліотеці.

Дорогий наш юнний читачу! Ти любиш казки, загадки і таємниці? Сподіваємось, що любиш.

Можливо книжкова виставка«Веселкові острови дитячого світу», яка організована для тебе,допоможе тобі вигадувати власні історії. Бо немає в світі нічого кращого і захопливішого, аніж читати пригодницькі, фантастичні, казкові книжки!

Завітай до нашої бібліотеки!!!