Вже веселий Новий Рік завітав на наш поріг!!!

2016-01-06

/Files/images/02.jpg..png

Новорічно-Різдвяні свята – винятково радісний , щедрий на звичаї, обряди період, що відрізняється від усіх інший своєю особливою святковою атмосферою, багатством фольклору, етнографічною оригінальністю, старовинною культурою. В цей час головне завдання кожної родини – гідно підготуватись до свят.

От і Калинівська районна бібліотека для дітей в ці дні почала свою роботу з організації дитячих розваг у бібліотеці «Вже веселий Новий Рік завітав на наш поріг». Діти знайомились з традиціями святкування, розучували колядки та щедрівки. Для дітей молодшого шкільного віку було презентовано книжкову виставку-сюрприз «Мереживо зимових візерунків», а для для читачів середнього та старшого щкільного віку – святковий перегляд літератури «Магія зимових свят».

/Files/images/фото4.jpg.png