"Подвійний сюрприз" Миколи Сарахана

2012-09-15

Микола Сарахан

Нинішня осінь на Калинівській літературній ниві теж може пишатися неабияким урожаєм.

Адже 15 вересня презентував свою восьму сатиричну збірку «Подвійний сюрприз» Микола Микитович Сарахан, наш земляк, поет-гуморист, сатирик, байкар, за фахом журналіст, член Вінницького куреня гумористів, лауреат літературної премії ім. С. Руданського.

У цей день Лісова Лисіївка, що на Калинівщині, приймала шанованих гостей, які поспішали розділити подвійну радість ювіляра – презентацію книги та 70-річчя від дня народження.

В святковій залі сільського будинку культури зібралася творча родина Миколи Сарахана, а саме – голова РДА Василь Поліщук, генеральний директор швейної фабрики «Володарка» Леонід Гавриш, голова обласної організації Спілки журналістів України Василь Паламарчук, отаман Вінницького куреня гумористів ім.. С. Руданського Леонід Куций, голова обласної організації Конгресу української інтелігенції Василь Кобець, письменник Микола Рябий, начальник відділу культури Андрій Грибовченко, директор районного Будинку культури Марія Шелешко, директор районної бібліотеки Оксана Погорельська, бібліограф-краєзнавець, поетеса Марія Катічева, родич С. Руданського Олексій Борковський, дует «Щебетухи» РБК, ансамбль «Щедрик», місцеві артисти з колективу «Вишиванка».

Творча родина

Усіх, без винятку, захоплює творчість земляка, його весела вдача додає наснаги у житті, а книги зваблюють не тільки дотепним словом, а й неперевершеними ілюстраціями.